جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 62883
  تاریخ انتشار : 26 آبان 1393 8:58
  تعداد بازدید : 370

  رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

  برنامه های فرهنگی مهمترین راهکار پیشگیری از جرائم

  رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، فعالیت های فرهنگی را از عوامل پیشگیری از جرائم دانست و گفت: محور کاهش وقوع انواع جرائم، پیشگیری است.
  به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین «محمدکاظم بهرامی» در مجمع استانی پیشگیری از قوع جرم نیروهای مسلح یزد اظهارداشت: برای تحقق این هدف که خواسته نظام و مسئولان اجرایی است به یک عزم جدی و همگانی نیاز است.

  وی اضافه کرد: سلامت روحی و روانی مردم از مباحث مهمی است که متولیان فرهنگی و نظامی در آن نقش آفرین هستند.

  حجت الاسلام بهرامی گفت: برای پیشگیری از وقوع جرائم ضمن انجام کارهای جدی فرهنگی، خانواده ها هم باید وظایف خود را در قبال فرزندان به خوبی انجام دهند.

  وی با بیان این که مقابله با انواع آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها در جامعه باید همواره مد نظر مسئولان اجرایی و فرهنگی قرار گیرد، ادامه داد: یکی از مصادیق جرائم، ضرب و جرح است که ظلم محسوب می شود.

  رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: کارهای فرهنگی و تربیتی و رسوخ باورهای ارزشی در بین مردم و اعضای جامعه باید محور پیشگیری از جرائم قرار گیرد.

  گفتنی است؛ در این همایش که با حضور 200 نفر از فرماندهان و مسؤولان نظامی و انتظامی استان یزد برگزار شد، راه های کاهش آسیب های اجتماعی جرم ایراد ضرب و جرح مورد نقد و بررسی قرار گرفت. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
25748927
اکنون :
27