جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55719
  تاریخ انتشار : 24 تیر 1393 13:23
  تعداد بازدید : 319

  وزیر دادگستری:

  اقدامات فرهنگی، موثر ترین روش برای مبارزه با فساد است

  اولین جلسه شورای فرهنگی وزارت دادگستری پیش از ظهر امروز با حضور وزیر و جمعی دیگر از مقامات وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد.

  به گزارش حوزه حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین "مصطفی پورمحمدی" وزیر دادگستری در اولین جلسه شورای فرهنگی این وزارتخانه، با تبیین ابعاد و اهمیت مقوله فرهنگ، اقدامات فرهنگی را موثر ترین روش در جهت سالم سازی محیط کار و مبارزه با فساد دانست. 

  وی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی(ع)، با اشاره به لزوم تجمیع امور مشترک با هدف واحد در ذیل یک عنوان و پرهیز از ایجاد ساختارهای موازی، به بیان اهمیت وجود نهادهای متولی فرهنگ در جامعه پرداخت. 

  وزیر دادگستری با انتقاد از وجود برخی مفاسد و ناهنجاری ها نظیر بدحجابی و مفاسد اداری در جامعه، خاطرنشان کرد: می توان با نگاه عملگرایانه و غیر شعاری و با صرف هزینه کم و با همگرایی و همفکری، بهره وری را افزایش داد که این امر از طریق توجه به مقوله فرهنگ و فراهم سازی بسترهای فرهنگی مناسب، امکان پذیر خواهد بود. 

  گفتنی است؛ در ادامه این جلسه حجت الاسلام کریمی، مشاور وزیر و رئیس شورای فرهنگی این وزارتخانه با بیان این مطلب که وزارت دادگستری تنها وزارتخانه ای است که تاکنون دارای شورای فرهنگی نبوده است، اعلام کرد: پیش نویس اساسنامه این شورا تهیه شده و بزودی در جمع اعضای این شورا به تصویب نهایی می رسد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
4