جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55701
  تاریخ انتشار : 24 تیر 1393 12:27
  تعداد بازدید : 375

  رییس شعبه هفتم دادگاه خانواده کرمان:

  حاکمیت فرهنگ غرب بر روابط زوجین موجب افزایش طلاق شده است

  رییس شعبه هفتم دادگاه خانواده کرمان گفت: در عصر حاضر دلیل جدایی زنان و مردان به لحاظ حاکمیت فرهنگ غرب و تسلط همه جانبه بر روابط زوجین، موجبات طلاق عاطفی و در پی آن طلاق عملی را فراهم کرده است.

  حجت الاسلام والمسلمین محمد شفیعی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، اظهار کرد: مسئولان باید تمام همت و تلاش خود را مصروف تعمیق و رواج فرهنگ دینی در جامعه کنند و با تبلیغ و تشریح معضلات اجتماعی همگان را به این امر مهم رهنمون و متوجه خطرات ناشی از رسانه های غربی و استکباری که همان سلطه شیاطین برای منحرف کردن بشریت است، کنند.

  رییس شعبه هفتم دادگاه خانواده کرمان گفت: دور شدن از آموزه های دین مقدس اسلام و عدم توجه به باورها و بی بندو باری و روابط نامشروع و منکر را معروف جلوه دادن و عدم تقید زوجین به اصول و مبانی اخلاقی و تعالیم دینی و رنگ باختن غیرت مردان و ... و ده ها مسئله و معضل دیگر در سردی روابط زوجین و از هم پاشیدن کانون گرم خانواده کمک می کند.

  شفیعی خاطرنشان کرد: در گذشته بر اساس اعتقادات دینی و باورها و آموزه های دین مقدس اسلام، زندگی مشترک و خانواده را امری مقدس و فراتر از حاکمیت زن و یا مرد می دانسته اند و هدف آنان زندگی مسالمت آمیز در کنار هم بوده و اختلافات وتنش های به وجود آمده در زندگی را نمک زندگی می دانسته اند و با تحمل و صبر و بردباری به زندگی مشترک ادامه می داده اند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
6