جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55629
  تاریخ انتشار : 23 تیر 1393 15:8
  تعداد بازدید : 348

  عضو کمیسیون قضایی مجلس

  تعدیل در قانون آیین دادرسی کیفری با حضور آیت الله آملی در کمیسون قضایی مجلس بررسی شد

  عضو کمیسیون قضایی مجلس در تشریح جلسه روز گذشته اعضاء کمیسیون متبوعش با رئیس دستگاه قضا گفت: بررسی قانون آیین دادرسی کیفری موضوع مورد بحث در جلسه روز گذشته بود.

  "محمدعلی اسفنانی" در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، درباره جلسه روز گذشته کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با آیت الله آملی اظهار داشت: مطالب مطروحه عمدتا پیرامون ارتباط و تعامل میان قوه قضاییه و کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی و رفع نیازهای تقنینی قوه قضاییه بود.

  اسفنانی بررسی قانون آیین دادرسی کیفری را عمده ترین موضوع مورد بحث در جلسه روز گذشته عنوان و تصریح کرد: از آغاز بررسی این قانون 2 ماه گذشته و با مهلت شش ماهه ای که قانون برای اجرای آن در نظر گرفته شده در نظر داشتیم که این موضوع را در این مدت مورد بحث قرار دهیم. 

  عضو کمیسیون قضایی مجلس به تأکیدات آیت الله آملی در این باره اشاره و افزود: با توجه به امکانات موجود دو مسئله مطرح بود و یکی اینکه تأثیر در اجرا که مهلت یک ساله برای آن در نظر گرفته شود تا قوه قضاییه سازوکار خود را برای اجرای آن درنظر بگیرد.

  وی تصریح کرد: اعلام برخی مواد این قانون از دیگر موضوعات مورد تأکید آیت الله آملی بود و باتوجه به اینکه این مسئله اجرای قانون را دچار مشکل می کرد مقرر شد که تعدیلی در برخی مواد صورت بگیرد.

  عضو کمیسیون قضایی مجلس خاطر نشان کرد: ضرورت تسریع در تصویب آیین نامه لایحه حمایت از خانواده از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه روز گذشته کمیسیون با آیت الله آملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.   نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
5