جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55620
  تاریخ انتشار : 23 تیر 1393 14:49
  تعداد بازدید : 398

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

  پیشنهاد رئیس دستگاه قضا برای اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با یادآوری نشست کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با آیت الله آملی لاریجانی گفت: در این جلسه رئیس قوه قضاییه پیشنهادی برای تاخیر در اجرای قانون آیین دادرسی با هدف رفع ایرادات آن مطرح کرد.

  میرهادی قره سیدرومیانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزئیات دیدار روز گذشته یک شنبه(22 تیرماه) نمایندگان کمیسیون قضایی مجلس با رئیس قوه قضاییه گفت: این دیدار در راستای تعامل بیشتر قوه قضاییه با کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس صورت گرفت.

  نماینده مردم تبریز٬ آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: با توجه به اینکه کمیسیون قضایی مجلس ارتباط تنگاتنگی با قوه قضاییه دارد و آنچه مورد نیاز این قوه در مجلس است باید از طریق این کمیسیون تامین شود جلساتی با رئیس قوه قضاییه به صورت دوره ای برگزار می شود.

  این نماینده مردم در مجلس نهم٬ گفت: در این جلسه آیت الله آملی لاریجانی مطالب راهبردی در حوزه تعامل بین مجلس و قوه قضاییه را مطرح کرد که در حال حاضر نیز این تعامل در حد مطلوبی در حال انجام است.

  وی با یادآوری پیشنهادات ارایه شده از سوی رئیس قوه قضاییه٬ افزود: رئیس قوه قضاییه در خصوص قوانین مصوب٬ طرح ها و لوایحی مورد بحث در آینده نیز پیشنهاداتی مطرح کرد که مورد استقبال نمایندگان واقع شد.

  قره سید رومیانی ادامه داد: تصمیم بر این شد که تعاملات بین قوه قضاییه و کمیسیون حقوقی مجلس بیش از قبل ادامه پیدا کند تا شاهد وضع قوانینی در حوزه قضایی و حقوقی باشیم که بتواند موجب اعتلای خدمت رسانی به مردم و کشور باشد.

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری ایرادات رئیس قوه قضاییه نسبت به آیین دادرسی کیفری گفت: ایرادات وارده به این قانون به جا بود و همکاران کمیسیون نیز آن ایرادات را برای اصلاح مدنظر قرار دادند.

  گفتنی است؛ در دیدار روز گذشته کمیسیون قضایی مجلس با رئیس دستگاه قضا٬ محسنی اژه ای و برخی دیگر از معاونان و مسئولان این دستگاه حضور داشتند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28631334
اکنون :
29