جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55528
  تاریخ انتشار : 22 تیر 1393 14:24
  تعداد بازدید : 461

  یک نماینده مجلس گفت:

  تشکیل دولت الکترونیک بهترین راه مقابله با "زمین خواری"

  خسروی گفت: میزان موفقیت مادر مقابله با زمین خواری بستگی به این دارد که چه اندازه در اجرای دولت الکترونیک موفق هستیم.

  علی رضا خسروی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران درباره مقابله با پدیده زمین خواری گفت: میزان موفقیت ما در مقابله با پدیده زمین خواری بستگی دارد که چه اندازه در اجرای دولت الکترونیک موفق عمل کردیم. 

  وی گفت: تا زمانی که دوات الکترونیک و زیرساخت های آن فراهم نشود و اراده برای تشکیل آن محکم نباشد این معضل همچنان وجود دارد. 

  خسروی افزود: در موضوه زمین خواری چون افراد مجهوالمالکی مدعی هستند حتی می تواند مستقیم یک نظام را دچار آشفتگی کند. 

  وی برای مقابله با این معضل گفت: برای برخورد با زمین خواری بحث دولت الکترونیک باید هرچه سریع تر در بازده زمانی وسیع تری اجرا شود ولی اگر به شکل دستوری در جاهایی خاص تاکید کنیم هیچ کمکی به ما نخواهد کرد و برای مقابله با آن دولت الکترونیک در بخش های در ارتباط با آن باید وارد عمل شوند. 

  وی خاطرنشان کرد: مجلس محترم نیز برای برخورد با این مشکل بحث کاداس را مصوب کرد و در ریل اصلی مشکل بحث کاداس را مصوب کرد و در ریل اصلی خودش قرار داد اما لازمه آن این است که دولت هم اهتمام ویژه ای در برخورد با آن داشته باشد. 

  وی خاطر نشان کرد: مقابله با زمین خواری بستگی به اراده دولت هغا دارد که جزء کدام اولویت آن ها باشد تاکنون خیلی راحت می توانستیم با همکاری شهرداری ها و جهاد کشاورزی و حضور آنها در دولت الکترونیک این مشکل را کنترل کنیم اما متاسفانه این گونه نیست و همچنان باید شاهد حضور این پدیده باشیم.    نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
2