جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55435
  تاریخ انتشار : 21 تیر 1393 14:14
  تعداد بازدید : 479

  نماینده خرم آباد:

  کودک کار، نتیجه عدم اجرای درست قوانین است

  نماینده مردم خرم آباد در مجلس بابیان اینکه کودک کار نتیجه عدم اجرای درست قوانین است و این یکی از وظایف اجتماعی ماست که باید به آن بپردازیم، گفت: با انجام این مهم استرس ها کمتر می شود.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان،ایرج عبدی در جشن گلریزان با بیان اینکه در خیلی از موضوعات اجتماعی بی تقصیر نیستیم، اظهار کرد: یکی از مشکلات ما در مسائل اجتماعی خلاء قانون است.

  وی ادامه داد: متاسفانه خلاء قانونی و سلیقه ای عمل کردن قضات منتج به پرشدن زندان ها شده در حالیکه زندانیان جرائم غیر عمد برای معیشت زندگی به زندان افتاده است.

  نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کودک کار نتیجه عدم اجرای درست قوانین است و این یکی از وظایف اجتماعی ماست که باید به آن بپردازیم که با انجام این مهم استرس ها کمتر می شود.

  وی با تاکید بر اینکه اگر نسبت به مسائل اجتماعی بی تفاوت نباشیم مقام ششم زندان‎ها را نخواهیم داشت، اظهار کرد: دو معضل در استان به همه استرس وارد کرده یکی مسئله بیکاری و دیگری اینکه میانگین درآمد مردم استان ۵۰ درصد زیر میانگین کشوری است.

  عبدی گفت: متاسفانه پس از ۱۵ سال مقام اول بیکاری کشور را داریم و نیاز است ستاد دیه توجه ویژه ای به استان داشته باشد.

  وی با تاکید براینکه سال گذشته ۲۰۰ میلیارد تومان وام در کمیسیون اجتماعی برای ستاد دیه اختصاص دادیم و چنانچه امسال هم برنامه ای ارائه دهید حمایت خواهیم کرد، یادآور شد: جرائم استان ناخواسته و باید کمک شایانی به آن ها شود و وظایف اجتماعی توسط آحاد جامعه انجام شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
3