جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55424
  تاریخ انتشار : 21 تیر 1393 12:55
  تعداد بازدید : 351

  رییس دیوان عدالت اداری:

  انتظار از وزارت بهداشت گام برداشتن در راستای منافع مردم است

  رییس دیوان عدالت اداری گفت: ما با دریافت پول مخالف نیستیم، اما وظیفه دیوان عدالت اداری برخورد با دریافت های غیرقانونی است.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه مراسم ختم آیت الله محمدی گیلانی در جمع خبرنگاران در مورد اعتراض داروسازان به حذف تعرفه ساخت دارو و اطلاعیه ای که علیه رئیس دیوان عدالت اداری منتشر شده است، گفت: از کسانی که منافع شان کم شده انتظاری جز این نمی رود. از وزارت بهداشت و درمان انتظار داریم در جهت منافع عموم مردم قدم بردارند نه از منافع صنف خاصی دفاع کنند.

  وی ادامه داد: این کار کاملاً قانونی بوده و اعتراض آن ها به جایی نخواهد رسید. راهش این است که برای دریافتی های خودشان یک راه قانونی پیدا کنند.

  رییس دیوان عدالت اداری عنوان کرد: ما با دریافت پول مخالف نیستیم، اما وظیفه دیوان عدالت اداری برخورد با دریافت های غیرقانونی است.

  منتظری در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در مورد اینکه در زمینه حذف تعرفه داروسازان از دولت استعلامی صورت گرفته پاسخ داد: نماینده های دولت در این جلسه حضور داشتند و نظر خودشان را اعلام کرده اند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
2